Навчальна практика – пленер студентів спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Впродовж двох тижнів відбувалася навчальна практика – пленер студентів спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація в умовах карантину. Завдання практики полягали у створенні творчих робіт в умовах пленеру: живопис натюрморту в умовах пленеру при різному освітленні; короткочасні етюди пейзажу при різному освітленні і у різні години дня; замальовки та рисунки об’єктів архітектури; живопис голови натурника при похмурій та сонячній погоді тощо. Всі студенти старанно виконали поставлені перед ними завдання. Заслужений діяч мистецтв Шинін О. С. та проф. Зузяк Т. П. об’єктивно та професійно оцінили роботи студентів.